قیمت فرش ماشینی700شانه

در این مقاله سعی داریم در مورد قیمت فرش ماشینی به خصوص فرش ماشینی 700شانه اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

همواره یکی از مسایل بسیار مهم برای خریداران بعد انتخاب طرح و رنگ،قیمت فرش است. ولی آن چیزی که بیشتر از همه چیز برای تولیدکننده مهم است کیفیت فرشی است که تولید میکند.

از عوامل موثر برقیمت فرش ماشینی700شانه: نوع بافت، تراکم، شانه، تعداد رنگ های موجود در فرش، نوع مواد اولیه متغییر است.نوع ماشین بافت در کیفیت بسیار مهم است. امروزه با پیشرفت دستگاه ها و تکنولوژی در بافت، مجموعه ما یعنی شرکت تعاونی تولیدی فرش گلپا با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی روز آلمان یکی از بهترین فرش های بازار را تولید میکند.

به طور معمول هرچه شانه و تراکم و شانه بالاتر رود قیمت فرش هم متناسب با آن بالا خواهد رفت.تعداد رنگ های موجود دریک  فرش از 1رنگ تا 10 رنگ است. آن چیزی که بسیار حائز اهمیت است و امروزه بسیاره در پشت بسیاری ازمارک های فرش و برند های معتبر دیده میشود تعداد رنگ های غیرمنطقی و اعداد بالاست. واقعیت دنیای فرش چیزه دیگریست...

نکته: تعداد رنگ های بکار

 

رفته در بهترین و معتبرترین برندهای تولید کننده فرش در ایران و جهان 10رنگ بیشتر نیست.

لذا هرهزینه اضافه ای که بابت تعداد رنگ بالا پرداخت کنید در واقع ترفندی بیش نیست برای دریافت پول بیشتر از شما

سعی میشود اطلاعات جامع و دقیق تری دریک مقاله جداگانه، دراین باره تنظیم گردد که راه های تشخیص یک فرش ماشینی700شانه اصل در آن ذکر شود.

و در آخر  می توان به جنس مواد اولیه اشاره کرد . پلی استر، فیلامنت،bcf،ورژن، اکریلیک نام نخ هایی هستند که در بافت استفاده میشود. در واقع مشتریان فقط با پلی استر و اکریلیک آشنا هستند.

درمجموع کیفیت نخ ها به ترتیب: اکریلیک، فیلامنت، ورژن، پلی استر و bcf است و ترتیب قیمت ها هم به همین رویه نوع جنس در حال افزایش است.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  خدمات شرکت فرش گلپا
•  راهنمای سفارش فرش
•  بهترین جنس نخ در فرش ماشینی
•  افتخارات گلپا
•  روش نگهداری و شستشوی فرش